کی چی داره | لوازم مورد نیاز برای تزیین لیوان: 1. چندعدد لیوان ...

کی چی داره

آموزش تصویری آشپزی - آموزش تزئین غذا - آموزش دکوراسیون داخلی - آموزش ساخت زیورآلات - آموزش خودآرایی - آموزش تصویری خیاطی - آموزش گلدوزی - تم تولد - ایده اتاق خواب - آموزش نگهداری گیاهان - ساخت ماسک صورت - آموزش تصویری آرایش صورت - آموزش خلاق کودک - آموزش عروسک سازی - آموزش پیش از دبستان - ترفندهای خانه داری - ایده لباس عروس - ایده ماشین عروس - ایده دسته گل عروس - ایده تخت خواب - ایده روتختی - ایده خانه های کوچک - آموزش تصویری چاپ روی لباس - آموزش تصویری تغییر کیف و کفش - آموزش تصویری بافتنی - آموزش تصویری ساخت پادری - آموزش ساخت کوسن - آموزش تصویری گل سازی - آموزش تصویری ساخت گل سر - آموزش تعمیر و بازسازی مبلمان - ایده تغییر اتاق خواب - ایده تغییر اتاق نشسمن - ایده تغییر پذیرایی - ایده تغییر آشپز خانه - ایده نقاشی ساختمان - آموزش الگو لباس کودک - آموزش دوخت پرده - کی چی داره، آپلود تصویر،تبلیغات،فروش بیشتر،نمایش محصولات،آپلود رایگان تصویر، آموزش ، آشپزی ، خلاقیت ، خودت بساز ،کیف ، کفش ، زیبایی، کودکانه ،مادرانه، بارداری ،زنانه، مردانه، دخترانه، پسرانه، زیورالات، فانتزی ، عشق ،هنر ، نقاشی ، موسیقی ، تئاتر، سینما ،فیلم ، تبلیغات ، گرافیک ، آشپزخانه ، اتاق کودک ،َ ا تاق کار ، اتاق خواب ، پذیرایی ، نشیمن ،دکور ، دکوراسیون ، حیاط پاسیون ،تراس ، انبار ، پارکینگ ، باغ ، باغچه ، گل ، گیاه ، گلدان ، گاردن ، باغبانی ، سبزه ، گل ارایی ،عروسی ، http://www.kichidareh.com/images/logo.png
+

ایجاد شده توسط elham ذخیره شده در خودت بساز

لوازم مورد نیاز برای تزیین لیوان:

1. چندعدد لیوان سرامیکی
2. چند عدد لاک ناخن در رنگ های مختلف
3. سیخ چوبی یا خلال دندان
4. یک ظرف پلاستیک بزرگ آب گرم


نکته:رنگ لاک های ناخن می تواند طبق سلیقه خودتان باشد و البته اندازه پیاله باید به گونه ای باشد که لیوان درون آن به راحتی جا به جا شود در صورت امکان از آب تصفیه شده و یا مقطر استفاده کنید.

مرحله اول

ظرف پلاستیکی مورد نظر خود را با آب گرم پر کنید. فقط دقت کنید که لبریز نشود. چون وقتی می خواهید لیوان را درونش قرار دهید، آب محتوی رنگ سر ریز شده و کارتان را خراب می کند. لازم به یاد آوری است که استفاده از آب مقطر به خاطر آن است که آب شیر به خاطر املاحی که دارد، امکان دارد روی کارتان تاثیر نامطلوب بگذارد. پس ترجیحا از آب مقطر گرم شده استفاده کنید. در این مرحله درب یکی از لاک ها را باز کنید و به اندازه کافی روی آب گرم بریزید طبق شکل پایین.

مرحله دوم

در ادامه کار با استفاده از سیخ و یا خلال دندان توده رنگ روی آب را باز کنید و در کل سطح آب پخش کنید تا سطحی یکنواخت پیدا کند. طبق شکل زیر.


مرحله سوم

وقتی لاک ناخن روی آب بطور یکنواخت پخش شد، دسته لیوان را گرفته و به آرامی روی سطح آب طبق شکل پایین فرو کنید. فقط مراقب باشید که لیوان بیش از حد درون آب فرو نرود و رنگ از لبه آن وارد لیوان نشود. بعد از این کار لیوان را روی یک تکه کاغذ قرار دهید تا رنگ روی آن خشک شود.


نکته

وقتی لاک ناخن را روی آب گرم می ریزید، قبل از آنکه با هوا اکسید شده و چسبندگی خود را از دست دهد، لیوان را در آب غوطه ور کنید تا رنگ مورد نظر به خوبی روی آن بنشیند.


حذف رنگ اضافی

شما می توانید با استفاده از سیخ چوبی مقدار رنگ اضاف را از روی سطح آب جدا کنید تا حوض رنگ شما آماده کار بعدی شود. زیرا وجود رنگ اضافی در ادامه کار شما را دچار مشکل خواهد کرد و طرحی را که می خواهید روی لیوان پیاده کنید را برهم می زند.

مخلوط کردن رنگ ها

اگر دوست دارید طرحی که روی لیوان می افتد از دو رنگ باشد، برای این کار دو نمونه از لاک با رنگ های متفاوت را روی آب بریزید و با استفاده از سیخ روی سطح آب پخش کنید و بلا فاصله لیوان را طبق روش بالا در آن بچرخانید تا رنگ ها به لیوان بچسبد. مطمئن باشید از طرحی که روی لیوان شما می افتد شگفت زده خواهید شد. توجه داشته باشید که آگر می خواهید از هر رنگ بطور جداگانه استفاده کنید کافیست پس از رنگ زدن کمی صبر کنید تا لیوان مورد نظر خشک شود، بعد آن را وارد رنگ جدید کنید. سعی شود برای جذاب شدن طرح روی لیوان در موقع غوطه ور کردن آن درون آب به لیوان زاویه دهید تا نقش های زیباتری روی آن بیافتد.


تمیز کردن اشتباهات

بخش هایی از لیوان را که به طور اشتباهی رنگ شده، می توانید با استفاده از یک پنبه قبل از اینکه رنگ روی لیوان خشک شود، پاک کنید و اگر هم کلا از طرح ایجاد شده روی لیوان خوشتان نیامد، آن را کاملا پاک کرده و دوباره مراحل بالا را انجام دهید.

هشدار

نمونه کار را که شما انجام داده اید صرفا جنبه تزئینی دارد. به هیچ عنوان آن را درون ماشین ظرفشویی و مایکروویو قرار ندهید. این کار در چنین شرایطی بسیار آسیب پذیر است. شما می توانید از این کار هنری خود به عنوان دکور استفاده کنیدخودت بساز

 

 

           کی چی داره 
 برای دیدن جدیدترین  آموزشهای رایگان همین الان بزن بریم