+

کی چی داره برای همیاری؟

13 اسفند 1397
راستش اینه که هیچ حرکت بزرگی بدون همیاری و همراهی دسته جمعی به سرانجام نمیرسه. برای همینه که ما هم برای تحقق رویاهای زنان سرزمینمون، روی همیاری شما حساب کردیم. اگر دوست دارین در این مسیر همراه ما باشین، کافیه در شبکه های اجتماعی"کی چی داره؟" ثبت نام کنید.
با هر ثبت نام، "کی چی داره؟"، مبلغ
5000 تومان  برای بانوان خود اشتغال ذخیره میکنه.
اگه کسی رو میشناسین که می تونه تو این کار بزرگ شریک باشه، خودتون دعوتش کنین، چون این حرکت مال خود شماست.

 
هم اکنون ثبت نام کنید  تا 5000 تومان برای بانوان سرپرست خانوار ذخیره گردد
 
همیار شوید

کمپین #همیارشو تا پایان سال 1398 در فضای آنلاین  ادامه دارد و در روز پایانی سال مبالغ جمع آوری شده را به عنوان کمک هزینه توسعه کسب و کار به بانوان سرپرست  خانوار اهدا میکند.
 

به باور ما، مسئولیت اجتماعی یک وظیفه است، وظیفه‌ای که هر ایرانی باید به آن اعتقاد داشته باشد و چه زیباست که کلیه اقدامات و فعالیت های روزمره ما منعطف بر رفع نیازهای مهم جامعه باشد. "کی چی داره؟" فضاییست جهت تبلیغات فعالیت های هنری،سرگرمی و کاری شما. به راحتی از فعالیت های خودتان عکس بگیرید و به مخاطبینتان نشان دهید و به افزایش فروش و محبوبیت خدماتتان کمک کنید.
"کی چی داره؟" در این لحظه اعلام همیاری به تمام بانوان خود اشتغال سرزمین خویش میکند. چرا که میداند بانوان قدرتمند این سرزمین با همیاری خواهران و برادران هم میهن میتوانند چرخ بزرگ اقتصاد خانواده و جامعه را به حرکت در بیاورند.  "کی چی داره" با اختصاص بخشی از درآمد خود به بانوان سرپرست خانوار ، گامی موثر در کاهش معضلات اجتماعی و اقتصادی این بخش از جامعه برمیدارد.


 

 

 

           کی چی داره 
 برای دیدن جدیدترین  آموزشهای رایگان همین الان بزن بریم