+

چگونه در کی چی داره حرفه ای تبلیغ کنیم ؟

26 مرداد 1397

چگونه در کی چی داره حرفه ای تبلیغ کنیم ؟

امروزه کارشناسان حوزه بازاریابی و تبلیغات بر این باورند که تولید محتوای مفید ، بهترین تبلیغات است .
شاید این جمله را بارها شنیده باشید که محتوا ، پادشاست .
چگونه درحرفه و شغل خود تبلیغ کنیم ؟
کی چی داره امکان تبلیغ رایگان را برای همه حرفه ها و مشاغل و اصناف و تخصص ها چه خانگی و چه صنعتی چه سنتی و چه مدرن را فراهم کرده است ولی باید جمله محتوا پادشاست را فراموش نکنیم . نباید مستقیم تبلیغ کنیم و عکس یا تصویری را در معرض نمایش قرار دهیم که بازدیدکنندگان متوجه شوند این یک تبلیغ است .
کی چی داره همانند ویترین مغازه یا فروشگاه شماست باید آن را چنان زیبا دکور کنید که هر مشتری و بازدیدکننده ای برای لحظه ای بایستد و کار شما را تماشا کند حتی اگر نیاز به تخصص شما نداشته باشد ولی نام شما را خواهد دید و در زمان مناسب به سراغ شما خواهد آمد.
چگونه بهترین تبلیغ را در حوزه کاری خود بسازیم ؟
سعی کنید در هر صنف یا حرفه ای هستید آموزش یا اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرار دهید که کاربر برای دیدن ادامه آن یا دیدن محصول شما ترغیب شود و لینک ادامه مطلب را کلیک کند و وارد سایت یا صفحه اینستاگرام یا کانال تلگرام شما شود و آنقدر آموزش های شما جامع و هدفمند باشد که وارد پروفایل شخصی شما در کی چی داره شود و شما را فالو کند تا در جریان عکسها و آموزشهای جدید شما قرار گیرد.
اگر کاری تولیدی یا آموزشی دارید می توانید عکسهایی از مسیر تولید خود را به صورت آموزش در اختیار کاربر قرار دهید و اگر سایت فروشگاهی دارید از مزایای محصولات خود بنویسید و اگر شغلی خدماتی دارید که می توانید ارائه دهید مزایای استفاده از خدمات و خطر استفاده نکردن از این خدمات را به مشتری گوشزد کنید.

چگونه از شبکه اجتماعی کی چی داره و امکانات آن بهترین استفاده را ببریم ؟

اگر عضو کی چی داره هستید با کلیک روی + گوشه پایین سمت راست شروع کنید .سپس پنجره زیر ظاهر خواهد شد روی دکمه انتخاب فایل کلیک کنید .بعد از زدن دکمه انتخاب فایل وارد پنجره File Upload میشوید ، عکس مورد نظر را انتخاب کنید و روی دکمه Open کلیک کنیدبعد از زدن Open وارد پنجره زیر خواهید شددر این پنجره عکس مورد نظر شما نمایش داده میشود و دارای قسمت های مختلفی است :
  • 1 - در مورد عکس چیزی بنویس... یکی از مهمترین قسمت هایی است که کاربران آن را مطالعه میکنند و به واسطه آنکه متن شما چقدر تآثیر گذار باشد شما را دنبال خواهند کرد بنابراین به این نکات زمان نوشتن متن دقت کنید
  • مستقیما کالا یا خدمات خود را تبلیغ نکنید بعنوان مثال میتوانید یک مطلب آموزشی و پزشکی برای سلامت قرار دهید و در آن در مورد فشار خون و عواقب عدم کنترل آن صحبت کنید و بیان کنید که برای هر کسی کنترل فشار خون بسیار حیاتی است و کاربر را با متن جذاب خود به سایت خود هدایت کنید و در سایت خودتان اقدام به فروش دستگاه های فشار خون کنید.
  • در مورد کالا یا خدمات خود آموزشی مفید قرار دهید .
  • از عکس با کیفیت خوب استفاده کنید.
  • برای کالا و خدمات خود قیمت اعلام نکنید اجازه بدهید کاربر متن شما را بخواند و وارد سایت یا کانال یا صفحه اینستاگرام شما شود و اعلام قیمت را در آخرین مرحله به کاربر اعلام کنید.
  • متن ها را خلاصه و مفید بنویسید
  • 2 - دسته :  در این قسمت یکی از دسته های پیش فرض سیستم را که متناسب با محتوای شماست انتخاب کنید
  • 3 - لینک تصویر : اگر دارای سایت هستید ، اگر داری پیج اینستاگرام هستید ، اگر دارای کانال تلگرام یا هر پیام رسان داخلی هستید ، اگر دارای ویدئویی آموزشی در یکی از سایت های اشتراک گذاری فیلم و ویدئو مانند آپارات ، نماشا ، تماشا و غیره هستید میتوانید لینک اینترنتی آنرا در این قسمت وارد کنید تا کاربر مستقیما وارد سایت شما شود .
  • 4 - همه آلبوم های من :  در این قسمت آلبوم هایی که از قبل ساختید نمایش داده میشود و میتوانید محتوای خود را در یکی از این آلبوم ها ذخیره کنید برای این کار کافیست موس را روی نام آلبوم قرار دهید علامت دیسکت در سمت چپ آن ظاهر میشود روی آن کلیک کنید تا عکس و محتوای شما با متن و لینک مورد نظر در آن آلبوم ذخیره شود . اما اگر اولین بار است که از سایت استفاده میکنید این قسمت خالی است و شما هیچ آلبومی مشاهده نمیکنید بنابر این باید از قسمت 5 اقدام به ساخت آلبوم جدید کنید.
  • 5 - ایجاد آلبوم :  در این قسمت میتوانید آلبوم جدید ایجاد کنید. بعد از زدن گزینه آلبوم جدید وارد پنجره زیر خواهید شد :

 
در این قسمت نام آلبوم خود را تایپ کنید اگر میخواهید آلبوم شما از دید سایر کاربران مخفی باشد تیک آنرا بزنید و بعد روی ذخیره کلیک کنید.

آلبوم جدید خودتان را همین الآن بسازید
 

برای آنکه بهتر دیده شوید حتما اطلاعات پروفایل خود را تکمیل کنید و عکس مناسب برای آن انتخاب کنید .
 
 
 
 
 
 

 

 

           کی چی داره 
 برای دیدن جدیدترین  آموزشهای رایگان همین الان بزن بریم