+

چگونه آلبومهای خود را در کی چی داره خصوصی کنیم ؟

کی چی داره مانند هر شبکه اجتماعی دیگر در صدد حفظ حریم شخصی کاربران خود می باشد و در این راستا امکان خصوصی سازی آلبومها را برای کاربران خود فراهم کرده است . اگر شما یکی از کاربران کی چی داره هستید می توانید به راحتی از این امکان جدید استفاده کنید فقط کافی است در زمان بارگذاری عکس و آموزش از این امکان استفاده کنید به این  شکل که درابتدا دکمه  ایجاد آلبوم جدید را فشار دهید سپس نام آلبوم جدید خود را تایپ کنید در ادامه از شما سوال می شود که تمایل دارید این آلبوم را از سایر کاربران مخفی کنید که شما در صورت تمایل می توانید انرا تیک بزنید و این آلبوم کاملا خصوصی و پریویت خواهد شد . و هیچ کدام از کاربران قادر نخواهند بود ،عکسها ی داخل این  آلبوم را ببینند و تنها این امکان برای شما وجود دارد .
اگر شما کاربر کی چی داره نیستید مشکلی نیست . به راحتی می توانید با ثبت نام  در صفحه ثبت نام  به راحتی در سه مرحله عضو کی چی داره شده و برای خصوصی سازی آلبوم خود به روش گفته شده عمل کنید .


 

چرا باید ازامکان  خصوصی سازی استفاده کنیم ؟

حال این سوال پیش می اید که چرا باید از این امکان در کی چی داره استفاده کرد و آلبومهای خود را خصوصی یا پنهان کنیم ؟
گاهی شما  به موضوعی علاقه دارید و تمایل دارید انها را در کی  چی داره  جستجو کنید و در آلبومی عکسها و آموزشهای مورد نظر خود را ذخیره کنید که با ساخت یک آلبوم می توانید تمامی انها سیو و برای همیشه نگهداری کنید .
زمانی شما در کی چی داره علایقی را پیگیری می کنید و گاهی انها را ذخیره می کنید که تمایلی ندارید دیگران از علایق شما آگاه باشند و با خصوصی سازی انها  ، دوستان و فالورهای شما متوجه سلیقه یا علایق شما نخواهند شد .
یکی دیگر از دلایل استفاده از این امکان در کی چی داره این است که شما آموزشها و تصاویری را ذخیره می کنید که می دانید اکنون به آنها احتیاجی ندارید ولی مطمئن هستید که این آموزشها در آینده برای شما لازم است می توانید آموزشها را در این آلبومهای خصوصی سیو کنید کی چی داره مکانی مطمئن و امن  برای ذخیره ی دایمی انها است .

 

 

           کی چی داره 
 برای دیدن جدیدترین  آموزشهای رایگان همین الان بزن بریم